Esilehele  
Tugevad partnerid annavad kindlustunde

101 Ärisüsteemid on valinud tooted oma ala tippfirmadelt, et tagada tänane lahenduste kvaliteet ja omada kindlust tuleviku suhtes.

Microsoft - maailma suurima tarkvarafirma toodetel tuginevad enamuse firmade ärisüsteemid. Microsoft Business Solutions on keskendunud kesksuurte firmade majandustarkvara arendamisele ning olles loodud valdkonna tippfirmade baasil (Great Plains, Navision), pakutakse mitmeid alternatiive ärisüsteemi loomiseks.

HansaWorld Group  on üks Euroopa kiiremini kasvavatest majandustarkvaratootjatest, kelle kasutajaskond on üle 61 000 ettevõtte 73-s riigis. Ettevõtete grupil on 130 töötajat 20-s riigis ning hulk kogenud edasimüüjaid. Iga riigi tootejuhid tunnevad põhjalikult kohalikke arvestusreegleid ja -tavasid ning lokaliseerivad tarkvara neile nõuetele vastavaks. HansaWorld pakub integreerituimat lahendust, mis hõlmab klassikalist finants- ja majandusarvestust, kliendihaldust, e-äri, dokumendi haldust ja palju muid valdkondi.

Infor Global Solutions  on maailma juhtivaid tootmis- ja distributsioonifirmadele loodud vertikaallahenduste tarnijaid. VISUAL Enterprise on terviklik tarkvarasüsteem eelkõige tellimuspõhistele tootmisfirmadele. VISUAL Enterprise hõlmab nii tootmise planeerimist ja juhtimist, kvaliteedikontrolli, tarneahela kontrolli, klassikalist finantsarvestust, kliendihaldust ja e-äri võimalusi.

Sage CRM - maailma suurimate majandustarkvarafirmade hulka kuuluva Sage Group plc kontserni tütarfirma Sage CRM pakub kliendihaldustarkvara SalesLogix, mis on kasutusel pea 6000 ettevõttes üle maailma ning kuulub juba aastaid hinnatuimate CRM-pakettide hulka.

ProClarity - arvestatav ärianalüüsitarkvara tootja, kelle tooted on loomulik valik Microsoft SQL Server andmebaasisüsteemide kasutajatele.

 

Kontakt