Esilehele  
Firma tutvustus

Hoolimata sellest, kas oled oma firmas tippjuht, pearaamatupidaja, müügisekretär või laohoidja, soovid Sa kontrollida, et kõik Sinu vastutusvaldkonnas toimiks briljantselt.

101 Ärisüsteemid annab Sulle selleks võimsa vahendi - aitab luua efektiivse äristeemi.

101 Ärisüsteemid pakub lahendusi, mille aluseks on rahvusvaheliselt tunnustatud majandus-, kliendihaldus- ning ärianalüüsitarkvara ja nendega integreeritud unikaalsed internetilahendused. 101 Ärisüsteemid on vanim ja kogenuim Microsoft Business Solutions toodete edasimüüja Baltikumis ning ainus Hansa Business Solutions Microsoft SQL Serveri lahenduste pakkuja.

101 Ärisüsteemid tugineb oma ala parimatele asjatundjatele, kes on spetsialiseerunud järgmistele toodetele Microsoft Business Solutions - Great Plains,  - Solomon IV,  - Axapta; Hansa Financials,  Scala, SalesLogix ja ProClarity.

Anname Sinu käsutusse efektiivse ärisüsteemi, mis võimaldab: pidada majandusarvestust ja juhtida äriprotsesse (Hansa Financials, Microsoft Business Solutions) hallata kliendisuhteid (SalesLogix) omada kontrolli firma käekäigu üle (ProClarity).

 

Kontakt