Esilehele  
HansaWorld Enterprise Edition saadaval Microsoft SQL Serveril

HansaWorld Group (endine Hansa Business Solutions) on turule toonud uusima versiooni oma populaarsest Hansa-majandustarkvarast - HansaWorld Enterprise Edition v.4.1 (seni Hansa Financials). Ühe olulise uuendusena on lisatud võimalus rakendada andmebaasisüsteemina tööle Microsoft SQL Server 2000. See võimaldab hallata suuri andmemahte (nt mitusada kuni tuhat tellimust-lähetust-arvet päevas), mis muudab HansaWorld Enterprise Edition'i tõsiseks alternatiiviks ka suurfirmadele.

101 Ärisüsteemid on loonud ka eraldiseisva aruandlusvahendi "101 Aruannet", mis võimaldab teha päringuid otse HansaWorld SQL andmetabelitest tagades 3 kuni 30 korda kiirema aruannete genereerimise võrreldes tavalise aruandlusega. Lisaks on võimalik oluliselt kergemini luua ärianalüüsilahendusi kasutades Microsoft SQL Analytical Services võimalusi. Selle tulemusel laieneb HansaWorld kasutatavus erinevate juhtimistasemete praktilise otsustusvahendina.

HansaWorld Enterprise Edition v.4.1 sisaldab tervet rida funktsionaalseid täiustusi ning olemasolevate moodulite arv on kasvanud 40-ni, mistõttu HansaWorld pakub hetkel turul enim võimalusi väga erinevates tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele.

Lisainfo: 650 7530, Margus Tammeraja

 

Kontakt