Esilehele  
Kindlustunne Sinu otsustes

Head otsused sünnivad hea informeerituse tingimustes - Sinu ärianalüüsilahendus peab andma igapäevaselt põhjalikku infot Sinu firmas toimuva kohta. Sinu ärianalüüsilahendus peab aitama näha olulist - eraldama terad sõkaldest. Sinu ärianalüüsilahendus peab aitama teha kindlaid otsuseid.

logo_proclarity.gif

ProClarity on hea täiendus majandusarvestus- ja kliendihalduslahendusele, võimaldades ilma aruannete ja vahendajateta pääseda ligi olulistele andmetele ning muuta need otsustamiseks vajalikuks informatsiooniks.

ProClarity kasutab Microsoft SQL Server Analytical Services OLAP vahendit, mis tagab kindla sideme operatiivandmebaasidega, paindlikkuse informatsiooni koondamisel ja esitamisel ning kiiruse ja ülevaatlikuse, mida ei klassikalised aruanded ei võimalda.

crg.gif

crg_solutions.gif

crg_quickcubes.gif


Firma Corporate Renaissance Group (CRG) pakub tervet rida Microsoft SQL andmebaasi põhiseks ärianalüüsiks ja aruandluseks sobivaid vahendeid. CRG Solutions for Microsoft on kasutatavad igasuguste MS SQL-i põhiste andmebaaside puhul.

QuickCubes on spetsiaalselt kohandatud ärianalüüsivahend, mis on saadaval koos majandustarkvaraga Microsoft eEnterprise.

Võta ühendust, et leida oma firma jaoks parim lahendus: kirjuta meile siin.

 

Kontakt