Esilehele  
Kindlust kliendisuhetesse

CRM - kliendihaldussüsteem on raamistik, mis võimaldab Sinu firmal saada maksimaalset kasu kõigi kliendiga seotud äriprotsesside efektiivsemaks muutmisel. CRM süsteemi juurutamine algab CRM strateegiast - Sinu firma saab maksimaalset kasu vaid siis, kui kliendikeskne mõtlemine on paigas.

Kliendihaldustarkvara võimaldab luua tõeliselt mitmekülgse ja põhjaliku kliendihaldussüsteemi, mis seotuna majandustarkvara ja ärianalüüsisüsteemiga annab Sinu firmale võimaluse omada terviklikku ülevaadet kõigist kliendiga seotud küsimustest.

101 CRM101CRM on professionaalne internetipõhine kliendihaldus nõudlikule kasutajale. Klassikalised CRM funktsionaalsused nagu Klientide ja Kontaktide register, Kalender ning tegevuste registreerimine ning Müügivõimaluste käsitlus arvestavad juba standardfunktsionaalsuses nõudliku kasutaja vajadusi.

Tegemist on internetipõhise lahendusega, mis tähendab, et kasutajad ei pea tegema eraldi kulutusi arvutiriistvarale, installeerimisele ja süsteemi haldamisele. Versiooniuuendused on kättesaadavad kõigile kasutajatele ning lahendus on kättesaadav igal pool, kus on internetiühendus. Andmete turvalisuse tagab varukopeerimine, andmeühenduse krüpteerimine ning kasutajaõiguste süsteem.

Tutvu 101 CRM esitlusega.

logo_saleslogix.gif SalesLogix on maailma tunnustatuim keskmistele ettevõtetele suunatud CRM-pakett, mida professionaalid hindavad eelkõige tema hea funktsionaalsuse ja kasutajasõbralikkuse pärast.

Tutvu müügivõimaluste esitlusega (SalesLogix for Sales, ingliskeelne).
Tutvu turundusvõimaluste esitlusega (SalesLogix for Sales, ingliskeelne).
Tutvu teenindusvõimaluste esitlusega (SalesLogix for Support, ingliskeelne).
Tutvu Microsoft Outlook integratsiooni esitlusega (ingliskeelne).

microsoft_crm.gif


Microsoft CRM
sobib kõigile firmadele, kus nõuded kliendihaldusele on tagasihoidlikumad. Integreerituna Microsoft Business Solutions - Great Plains tarkvaraga, on Microsoft CRM seda lahendust kasutavate firmade loomulik valik.

Tutvu Microsoft Customer Relationship Management esitlusega.

Võta ühendust, et leida oma firma jaoks parim lahendus: kirjuta meile siin.

 

Kontakt